7% квартир в новобудовах купують в кредит

16 мая 2019

Нагадуємо, що 3m2 є і в Telegram.
Все про новобудови Києва та області — у вашому месенджері!

7% квартир в новобудовах купують в кредит. Про це заявив голова правління банку «Глобус» Сергій Мамедов в інтерв’ю для проекту «50 провідних банків України — 2019».

«Частка житла на первинному ринку, яке купувалося в кредит, в 2018 році зросла майже вдвічі і досягла 7–8% від загальних продажів забудовників. У окремих компаній показник кредитних продажів вже перевищив 10%», — підрахував Сергій Мамедов. Це майже в два рази більше, ніж у 2017 році. На вторинному ринку, за словами банкіра, рівень нижче — 6,5%. «На ринку іпотеки працюють два десятки банків: більшість з них — на вторинному, на первинному — не більш ніж шість-сім», — сказав Сергій Мамедов.

«Середня сума кредиту поки залишається без змін і коливається в районі 500 тис. Грн. При цьому немає перекосу між Києвом і регіонами — і там, і там є як елітне, так і бюджетне житло. З елітним житлом ми майже не працюємо. Якщо житло набагато дорожче — від 1,5–2 млн грн, то автоматично збільшується і наша вимога щодо обов’язкового початкового внеску — не менше 50%», — зазначив Мамедов.


Статьи по теме:

ОСТАВИТЬ КОММЕНТАРИЙ:

Для добавления комментария необходимо авторизоваться
Рынок новостроек Киева
Июль 2019
Средняя
цена
23 500
грн/м2

Динамика
цен
-1,67%

ЖК Киева /
Новые ЖК
247 / 5

по данным Статистика цен на недвижимость от ЛУН.ua
наверх