Перепланування двокімнатної квартири в ЖК Edeldorf

12 июля 2019

Можливість перепланування — важливий аспект для покупця квартири, адже за необхідності можна з легкістю підлаштувати помешкання під власні потреби. Саме з таким розрахунком обирали квартиру наші читачі — родина, яка складається з мами й доньки.

Свій вибір вони зупинили на двокімнатній квартирі в комплексі бізнес-класу Edeldorf, що на Печерську. Родина висувала дві головні умови — центральне розташування, бо саме неподалік знаходиться гімназія, в якій навчається дівчинка, а також можливість в перспективі зробити перепланування на випадок, якщо родина буде збільшуватися.

Двокімнатна квартира, з якою ми запропонували попрацювати архітектору Юрію Кутафіну, доволі простора, 85 кв. м, всі приміщення правильної геометричної форми.

«Проект двокімнатної квартири, на перший погляд, не має недоліків, — коментує архітектор. — У запропонованому забудовником плануванні, передбачається наявність двох санвузлів, проте місця під зберігання речей виділяється мало».

Щоб це виправити, архітектор продовжив стіну санвузла до колони, виділивши дану зону під платтяну шафу. В результаті за стінкою в суміжній кімнаті утворився просторий санвузол з душовою кабіною в ніші.

«Другим санвузлом я вирішив «пожертвувати» за згодою власниці й реорганізував його в гардеробну і прикріпив її до дитячої кімнати», — пояснює Юрій Кутафін.

В кімнаті для дівчинки розмістилося ліжко, робоче місце. Напроти входу полиця для книг та дрібниць.

У сусідній кімнаті навпроти розміщена спальня матері — ліжко приховане зі входу, в кімнаті є місце для робочого столу або будуарного столика, місце для відпочинку і глибока шафа.

Кухня, яку видно одразу при вході, також зонована: є місце для готування, зона прийому їжі (їдальня), а також зона відпочинку/гостьова зона з телевізором навпроти дивану.

«Нічого зайвого, все гармонійно. Квартира самодостатня, хоч і скромна з вигляду. Все приховано і в вільному доступі одночасно. Можлива модифікація даного планування шляхом рокіровки приміщень дитячої та маминої кімнати — якщо доньці буде потрібно більше простору. Можливий також варіант організації трьох окремих спальних кімнат з традиційною кухнею 16 кв. м шляхом відокремлення її від житлових кімнат і організації довгого коридору між ними», — резюмує архітектор.

 


 

Перепланировка двухкомнатной квартиры в ЖК Edeldorf

Возможность перепланировки — важный аспект для покупателя квартиры, ведь при необходимости можно с легкостью подстроить квартиру под собственные нужды. Именно с таким расчетом выбирали квартиру наши читатели — семья, состоящая из мамы и дочери.

Свой выбор они остановили на двухкомнатной квартире в комплексе бизнес-класса Edeldorf, что на Печерске. Семья выдвигала два главных условия — центральное расположение, поскольку именно здесь находится гимназия, в которой учится девочка, а также возможность в перспективе сделать перепланировку в случае, если семья будет увеличиваться.

Двухкомнатная квартира, с которой мы предложили поработать архитектору Юрию Кутафину, довольно просторная, 85 кв. м, все помещения правильной геометрической формы.

«Проект двухкомнатной квартиры, на первый взгляд, не имеет недостатков, — комментирует архитектор. — В предложенной застройщиком планировке, предполагается наличие двух санузлов, однако места под хранение вещей выделяется мало».

Чтобы это исправить, архитектор продолжил стену санузла к колонне, выделив данную зону под платяной шкаф. В результате за стенкой в соседней комнате образовался просторный санузел с душевой кабиной в нише.

«Вторым санузлом я решил «пожертвовать» по соглашению владелицы и реорганизовал его в гардеробную и прикрепил ее к детской», — объясняет Юрий Кутафин.

В комнате для девочки разместилась кровать, рабочее место. Напротив входа — полка для книг и мелочей.

В соседней комнате напротив размещена спальня матери — кровать скрыта со входа, в комнате есть место для рабочего стола или будуарного столика, место для отдыха и глубокий шкаф.

Кухня, которая видна сразу при входе, также зонирована: есть место для приготовления, зона приема пищи (столовая), а также зона отдыха/гостевая зона с телевизором напротив дивана.

«Ничего лишнего, все гармонично. Квартира самодостаточна, хотя и скромная с виду. Все скрыто и в свободном доступе одновременно. Возможна модификация данного планирования путем рокировки помещений детской и маминой комнаты — если дочери потребуется больше пространства. Возможен также вариант организации трех отдельных спальных комнат с традиционной кухней 16 кв. м путем отделения ее от жилых комнат и организации длинного коридора между ними», — резюмирует архитектор.


Статьи по теме:

ОСТАВИТЬ КОММЕНТАРИЙ:

Для добавления комментария необходимо авторизоваться
Рынок новостроек Киева
Август 2019
Средняя
цена
23 100
грн/м2

Динамика
цен
-1,7%

ЖК Киева /
Новые ЖК
247 / 5

по данным Статистика цен на недвижимость от ЛУН.ua
наверх