Нестандартне планування двокімнатної квартири в ЖК «Львівська площа»

01 октября 2019

Новобудови класу бізнес і вище зазвичай виділяються із загалу цікавими архітектурними рішеннями, які, в свою чергу, обумовлюють нестандартні планування квартир. Ми вирішили детальніше розглянути одне з таких планувань, яке привернуло увагу видовженою формою та неправильною геометрією. Мова йде про двокімнатну квартиру площею 75,33 кв. м в ЖК «Львівська площа».

 

Як зазначив наш архітектор Юрій Кутафін, в цій квартирі зробити кардинальне перепланування не можливо, але незначні корективи все ж можна додати.

За рахунок спальної кімнати було розширено гардероб в коридорі. Аби збільшити кількість місць для зберігання речей, довелося пожертвувати малим санвузлом — він став частково гардеробною, частково пральною кімнатою, а також тут можна зберігати побутову хімію та хатній інвентар.

Додаткова шафа для зберігання речей розміщена у спальній кімнаті. Під вікном є зона відпочинку з комфортним кріслом і робочим столом навпроти ліжка. Ще одна шафа також з'явилася в другій спальній кімнаті. Є наскрізний прохід на балкон.

«Решта залишилася на своїх місцях, — говорить архітектор. — Кухня доволі простора, тут можна розмістити комфортний великий стіл біля вікна, де можна сісти всією родиною». Є місце для дивану для відпочинку, і величезна робоча поверхня вздовж всієї стіни. Холодильник вбудовано в нішу, ніщо не заважає погляду.

«Ця двокімнатна квартира піддалася незначному переплануванню, зважаючи на свою малогабаритність. Зручно, що ремонтні роботи можна виконати вже в процесі експлуатації, — коментує Юрій Кутафін. — Обмеження простору ніяк не впливає на функціональність квартири, вона самодостатня, як до, так і після перепланування».


Статьи по теме:

ОСТАВИТЬ КОММЕНТАРИЙ:

Для добавления комментария необходимо авторизоваться
Рынок новостроек Киева
Сентябрь 2019
Средняя
цена
24 000
грн/м2

Динамика
цен
+3,9%

ЖК Киева /
Новые ЖК
247 / 5

по данным Статистика цен на недвижимость от ЛУН.ua
наверх