Куди заховати котячий туалет: 5 корисних порад

23 августа 2019

Сховати котячий туалет в квартирі, особливо, якщо це новобудова і тільки зроблений ремонт, завдання не з легких. Залишити його на видному місці — теж не варіант. Ми знайшли для вас кілька варіантів.

Санвузол

Вільний простір біля унітазу або кут біля умивальника здається вам ідеальним місцем? Тоді звикніть до думки, що двері у ванну повинні бути постійно відкриті. Якщо це не викликає дискомфорту, виберіть місце, куди коту буде зручно дістатися, він не буде вигрібати наповнювач на підлогу і зможе спокійно робити свої справи.

Передпокій

Чудовий варіант: тут надовго ніхто не затримується, до того ж затишних куточків і «прикриттів» вистачає: пуфи, консолі, тумби, скрині і так далі. Просто замаскуйте лоток від всіх, але тільки не від кота. До речі, тут же можна розмістити кігтеточку.

Вітальня

Не зовсім вдале місце для туалету, погодьтеся. Але якщо вже дуже хочеться, гарненько замаскуйте лоток під що-небудь: тумбу або квітковий горщик, включіть логіку і фантазію.

Спальня

Знову ж таки, якщо дуже хочеться, відшукайте місце біля вікна або в якому-небудь кутку, бажано не біля ліжка. Кот повинен звикнути до цього місця і знати, що воно його.

Не забувайте про запахи, які швидко наповнять кімнату. І ще раз подумайте: може, все ж таки ванна?

Джерело натхнення: roomble.com 


 

Куда спрятать кошачий туалет: 5 полезных советов

Спрятать кошачий туалет в квартире, особенно, если это новостройка и только сделан ремонт, задача не из легких. Оставить его на виду тоже не вариант. Мы нашли для вас несколько вариантов.

Санузел

Свободное пространство возле унитаза или угол возле умывальника кажется вам идеальным местом? Тогда свыкнетесь с мыслью, что дверь в ванную должна быть постоянно открытой. Если это не вызывает дискомфорта, выберите место, куда коту будет удобно добраться, он не станет выгребать наполнитель на пол и сможет спокойно делать свои дела.

Прихожая

Отличный вариант: здесь надолго никто не задерживается, к тому же укромных уголков и «прикрытий» хватает: пуфы, консоли, тумбы, сундуки и так далее. Просто замаскируйте лоток от всех, но только не от кота. Кстати, тут же можно разместить когтеточку.

Гостиная

Не совсем удачное место для туалета, согласитесь. Но если уж очень хочется, хорошенько замаскируйте лоток под что-либо: тумбу или цветочный горшок, включите логику и фантазию.

Спальня

Опять же, если очень хочется, отыщите место у окна или в каком-нибудь углу, желательно не возле кровати. Кот должен привыкнуть к этому месту и знать, что оно его.

Не забывайте о запахах, которые быстро наполнят комнату. И еще раз подумайте: может быть все-таки ванная?

 

Источник вдохновения: roomble.com

 


Статьи по теме:

ОСТАВИТЬ КОММЕНТАРИЙ:

Для добавления комментария необходимо авторизоваться
Рынок новостроек Киева
Август 2019
Средняя
цена
23 100
грн/м2

Динамика
цен
-1,7%

ЖК Киева /
Новые ЖК
247 / 5

по данным Статистика цен на недвижимость от ЛУН.ua
наверх