Комфорт та ергономічність: незначне перепланування двокімнатної квартири в ЖК Park Town

27 августа 2019

До нас у редакцію звернулася читачка, яка попросила допомогти обіграти нестандартне планування своєї нової квартири в житловому комплексі Park Town в Гостомелі. Спочатку стояло завдання опрацювати те планування, яке пропонує забудовник, але після того, як наш архітектор Юрій Кутафин детальніше вивчив план квартири, прийшов до висновку, що все ж краще назбирати трохи грошей і внести в планування незначні зміни.

«Планування двокімнатної квартири в ЖК Park Town, на перший погляд, типове і нудне в первозданному вигляді, але при незначному переплануванні, яке, як показав результат, потрібне, стає повноцінною насиченою і ергономічною квартирою, яку хочеться купити», — пояснює своє рішення архітектор.

Почнемо з коридору: об'єднавши санвузли і тим самим збільшивши площу, можна безболісно віддати їх частину під вбудовану шафу з боку коридору в ніші, тупик коридору архітектор пропонує закінчити невеликою коморою для побутових потреб. При вході розміститься низька полка для взуття з можливістю присісти зверху.

Санвузол став просторіше, нічого зайвого, все на своїх місцях, при бажанні можна додати полки для побутової хімії і рушників.

Кухня не зазнала істотних змін за габаритами, за винятком ніші під холодильник, яка додалася за рахунок видозміненій дитячої.

У дитячій кімнаті є всі необхідні меблі для сучасного підлітка, шафи втоплені в стіни, можна привести до футуристичного дизайну — тут можна відпочити, прийняти друзів, пограти за комп'ютером, подивитися телевізор, пограти на приставці та ін. — для всього знайдеться місце.

Головна кімната видозмінена наступним чином: за рахунок простору кімнати було виділено місце під гардероб, в який поміститься весь одяг і нічого не буде висіти «на видноті», в тому числі на спинці стільця, оскільки крісло, а також супутній йому будуарний столик, затишно сховався в нішу вбиральні за вхідними дверима. Кімната також простора та світла. «При досить малих габаритах квартири і небажанні робити дорогий ремонт і перепланування, даний варіант квартири показав, що таким чином можна отримати більше, ніж просто квартиру — квартира саме так розкриває свій потенціал і він здається вже необхідним і вартує того. Перепланування тут потрібне, і рано чи пізно покупниця до цього прийде», — резюмує Юрій Кутафин.

 


 

Комфорт и эргономика: незначительная перепланировка двухкомнатной квартиры в ЖК Park Town

К нам в редакцию обратилась читательница, которая попросила помочь обыграть нестандартную планировку своей новой квартиры в жилом комплексе Park Town в Гостомеле. Изначально стояла задача проработать ту, планировку, которую предлагает застройщик, но после того, как наш архитектор Юрий Кутафин детальнее изучил план квартиры, пришел к выводу, что все же лучше подкопить немного денег и внести в планировку незначительные изменения.

«Планировка двухкомнатной квартиры в ЖК Park Town, на первый взгляд типична и скучна в первозданном виде, но при незначительной перепланировке, которая, как показал результат, нужна, становится полноценной насыщенной и эргономичной квартирой, которую хочется купить», — объясняет свое решение архитектор.

Начнем с коридора: объединив санузлы и тем самым увеличив площадь, можно безболезненно отдать их часть под встроенный шкаф со стороны коридора в нише, тупик коридора архитектор предлагает закончить небольшой кладовкой для бытовых нужд. При входе разместится низкая полка для обуви с возможностью присесть сверху.

Санузел стал просторнее, ничего лишнего, все на своих местах, при желании можно добавить полки для бытовой химии и полотенец.

Кухня не претерпела существенных изменений по габаритам, за исключением ниши под холодильник, которая добавилась за счет видоизмененной детской.

В детской комнате есть вся необходимая мебель для современного подростка, шкафы утоплены в стены, можно привести к футуристическому дизайну — тут можно отдохнуть, принять друзей, поиграть за компьютером, посмотреть телевизор, поиграть на приставке и пр. – для всего найдется место.

Главная комната видоизменена следующим образом: за счет пространства комнаты было выделено место под гардероб, в который поместится вся одежда и ничего не будет висеть «на виду», в том числе на спинке стула, так как кресло, а также сопутствующий ему будуарный столик, укромно спрятался в нишу гардеробной за входной дверью. Комната также просторна и светла. «При довольно малых габаритах квартиры и нежелании делать дорогостоящий ремонт и перепланировку, данный вариант квартиры показал, что таким образом можно получить большее, чем просто квартиру — квартира именно так раскрывает свой потенциал и он кажется уже необходимым и стоящим того. Перепланировка тут нужна, и рано или поздно покупательница к этому придет», — резюмирует Юрий Кутафин.


Статьи по теме:

ОСТАВИТЬ КОММЕНТАРИЙ:

Для добавления комментария необходимо авторизоваться
Рынок новостроек Киева
Август 2019
Средняя
цена
23 100
грн/м2

Динамика
цен
-1,7%

ЖК Киева /
Новые ЖК
247 / 5

по данным Статистика цен на недвижимость от ЛУН.ua
наверх