Кімната на балконі: три ключових поради

16 августа 2019

Балкон може бути чим завгодно: захаращеною коморою, робочим кабінетом, лаунж-зоною, кімнатою для кота або кухнею. Питання стоїть лише в тому, як працює фантазія господаря і які завдання стоять перед ним. Ми підібрали кілька порад, як перетворити крихітний простір в ще одну кімнату в квартирі.

#1. Оцініть реальні розміри

Якщо, наприклад, ви хочете ще одну спальню на 2 кв. м, то доведеться подивитися правді в очі: нічого доброго з цього не вийде. Звичайно, можна спробувати встановити ліжко-трансформер як додаткове місце і розкладати його в випадках гострої необхідності. При цьому балкон доведеться утеплити як слід, інакше можуть бути проблеми зі здоров'ям.

Найкраще з балкона робити робочу зону, їдальню або лаунж-місце для відпочинку за чашкою чаю або келихом вина.

#2. Визначте реальний обсяг робіт

Після того, як ви зрозуміли, що вам потрібно створити, обов'язково візуалізуйте картинку. До найдрібніших подробиць продумайте, що, навіщо і де буде розташовано. Для цього можете використовувати стандартні програми-планувальники, які доступні в Інтернеті.

Меблі можна пошукати також в Інтернеті, зробити під замовлення або поїздити по магазинах. Головне повірити в те, що ви дизайнер і творити свій особистий простір. Не захаращувати хаотично, а підходити раціонально до використання кожного квадратного метра.

#3. Підберіть правильно матеріали

Балкон — не найтепліша частина вашої квартири, про це не варто забувати. Може бути, є сенс додатково його утеплити, зробити підлогу з підігрівом, подбати про додаткове джерело тепла. Крім того, уявити, в якому стилі буде ваша балконна зона. Добре впишеться лофт, класика, скандинавський стиль. Відштовхуючись від цього, підберіть кольори і матеріали. Краще проконсультуватися з професіоналом.

 


 

Комната на балконе: три ключевых совета

Балкон может быть чем угодно: захламленной кладовкой, рабочим кабинетом, лаунж-зоной, комнатой для кота или кухней. Вопрос стоит лишь в том, как работает фантазия хозяина и какие задачи стоят перед ним. Мы подобрали несколько советов, как преобразить крошечное пространство в еще одну комнату в квартире.

#1. Оцените реальные размеры

Если, к примеру, вы хотите еще одну спальню на 2 кв. м, то придется посмотреть правде в глаза: ничего хорошего из этого не получится. Конечно, можно попробовать установить кровать-трансформер как дополнительное место и раскладывать ее в случаях острой необходимости. При этом балкон придется утеплить как следует, иначе могут быть проблемы со здоровьем.

Лучше всего из балкона делать рабочую зону, столовую или лаунж-место для отдыха за чашкой чая или бокалом вина.

#2. Определите реальный объем работ

После того, как вы поняли, что вам нужно создать, обязательно визуализируйте картинку. До мельчайших подробностей продумайте, что, зачем и где будет расположено. Для этого можете использовать стандартные программы-планировщики, которые доступны в Интернете.

Мебель можно поискать также в Интернете, сделать под заказ или поездить по магазинам. Главное поверить в то, что вы дизайнер и творить свое личное пространство. Не захламлять хаотично, а подходить рационально к использованию каждого квадратного метра.

#3. Подберите правильно материалы

Балкон — не самая теплая часть вашей квартиры, об этом не стоит забывать. Может быть, есть смысл дополнительно его утеплить, сделать пол с подогревом, позаботиться о дополнительном источнике тепла. Кроме того, представить, в каком стиле будет ваша балконная зона. Хорошо впишется лофт, классика, скандинавский стиль. Отталкиваясь от этого, подберите цвета и материалы. Лучше проконсультироваться с профессионалом.


Статьи по теме:

ОСТАВИТЬ КОММЕНТАРИЙ:

Для добавления комментария необходимо авторизоваться
Рынок новостроек Киева
Август 2019
Средняя
цена
23 100
грн/м2

Динамика
цен
-1,7%

ЖК Киева /
Новые ЖК
247 / 5

по данным Статистика цен на недвижимость от ЛУН.ua
наверх